top of page

Marmaris’in Sakil Köyü Söğüt’te Sakin Bir Tatil

Güncelleme tarihi: 11 Tem 2021

Simi Adası’nı selamlayan, günün bitişini renk spektrumunun en sıcak renkleriyle kutlayabileceğiniz sakil kalmış bir köy Söğüt. Ege ile Akdeniz arasında güneşin son dakikalarını izlemek mümkün. Uçsuz bucaksız denizlerde gün batarken Simi ve diğer adaların silüeti bu eşsiz gün batımlarını daha da dramatikleştiriyor. Yeni yeni kıpırdayan, yörenin ünlü lezzet durakları Ahtapotçu Mehmet, Barba Saranda ve Manzara Restaurant’ın bulunduğu Cumhuriyet Mahallesi yani Saranda ile Cumhuriyet Mahallesi’ne nispeten daha sakil kalmış Octopus Restaurant, 2 Deniz ve Captain’s Table’ın yer aldığı Kızılyer Mahallesi ile bölgenin ikiye bölündüğünü söyleyebiliriz. Henüz keşfetmediyseniz ve lezzet avcısı bir ruhunuz varsa kesinlikle tatmin olacağınızı garanti edebiliriz.


Söğüt birçok kişi için olduğu gibi Minimalist Bir Yer için de deniz, lezzet ve gün batımı üçlemini temsil ediyor. Deryaya yakın lezzetli sofralarda gün batımı keyfini çıkarmak için eşsiz bir bölge. İşte Minimalist Bir Yer olarak da bu üçlemede tamamlayıcı bir rol oynuyoruz. Her ayrıntısı düşünülmüş, çoğunluğu yeni dekore edilmiş ve tamamen yenilenmiş evlerimizin kapılarını misafirlerimiz için açıyoruz. 3 günlük, 10 günlük ve 14 günlük ev kiralama opsiyonlarıyla, aile, arkadaş grupları veya Söğüt’te sakin ve yalnız tatil için uygun farklı skalalarda evlerimiz bulunuyor. Evlerimizi çoğunlukla 5 kişilik misafir kapasiteli, geniş bahçeli, iç ve dış oturma alanlı tasarladığımız için gruplar veya geniş aileler tarafından kiralanmaya uygundur. Bunu göz önünde bulundurarak misafirlerimizin aynı ev içerisinde konforlu bir şekilde tatil yapabilmeleri için farklı yaşam alanları tasarladık. Bahçede güneşlenme alanları, hamak, badminton alanı, ayak tenisi, çim alanlar gibi yaşam alanları daha nitelikli bir tatil geçirmeniz için hazırlandı. Bahsettiğimiz tüm özellikleri barındıran Zebra Evi’ni buradan inceleyebilirsiniz.

Söğüt Kızılyer Mahallesi’nde 6 adet birbirine yakın kiralık ev bulunuyor. Diğerleri ise Erekli Tepesi, Bozburun ve Cumhuriyet Mahallesi’ndeler. Erekli Tepesi’nde bulunan Hawk Evi çiftler için ideal ve eşsiz bir manzaraya sahip. Partnerinize sürpriz yapmak isterseniz buradan mutlaka incelemenizi öneriyoruz. Söğüt’te sakin bir tatil için farklı olanaklar sağladığımız kiralık evlerimizden faydalanabilirsiniz. Söğüt’te lezzet dolu bir sofrada selamlaşmak üzere!
bottom of page